istanbul gözlük tamiri çarşı optik
 

Gözlük tamiri konusunda uzman kişilere danışın

İstanbul'un sayılı gözlük tamiri firmalarından biri çarşı optik

Hepimizin isteği aslında gözlüksüz bir hayat, Gözlük kullanmadan yaşayabilmek, kendi gözlerimiz ile dünyayı görmek. Ama ilerleyen yaş ve çevresel faktörler nedeniyle zamanla gözlerimiz yorulabiliyor ve kendi işlevini kaydebebiliyor. Günlük kullandığımız cep telefonları, bilgisayar, tabletler vb uv ışınları yayan cihazlar nedeniyle yada farklı nedenlerden gözlerimiz artık eski görevlerini yerine getirmez oluyor. 
 
Gözlerimiz eski görevini yerine getiremediğinde aldığımız gözlükler ile eskisi gibi görebiliyoruz artık. Teknolojininde ilerlemesiyle artık eskisi gibi kısıtlı imkanlarla yetinmek zorunda değiliz.
 
istanbul gözlük tamiri

istanbul'da gözlük tamircisi

 
Gözlüğünüzün ansızın elinizden düşmesi yada unuttuğunuz yerde üzerine bir şey konularak kırılması hepimizi üzsede herşeyin bir çözümü var artık :) istanbul'da gözlük tamiri hizmeti veren sayılı firmalardan birtanesiyiz. Artık üzülmenize gerek yok. Gözlük tamiri konusunda uzman kişilere danışabilirsiniz. İstanbul'un her yerine ve Türkiye'nin her yerine ulaşabildiğimiz bir ağımız var. Artık gözlüğünüz emin ellerde. 
 

Titanyum Kaynak


Sadece kaynak yapılacak noktada herhangi bir sıcaklık oluşturmadan parçanın tutunmasını sağlayan yeni nesil bir kaynak sistemidir. 

Bu sistem sayesinde tüm titanyum gözlüklerinizin diğer hiç bir aksamına zarar vermeden orjinal halinden daha sağlam bir hale getiriyoruz...

Yapacağınız tek şey çok basit! Kırık gözlüğünüzü bize ulaştırmanız yeterli...

Üstelik  tüm kargo masraflarını biz karşılıyoruz!

 
 

19 Mayıs Mah. İnönü Cad. No:15/A Ertan Pasajı Girişi
Büyükçekmece / İSTANBUL

TELEFON

0(212) 881-7055

MAIL

carsioptikck@gmail.com

 
 

 

Top