fume-degreade-polarize-gunes-gozlugu-cami-carsioptik

Yeşil Polarize Güneş Gözlüğü Camı

0,00 TL


Gözlüklerinizi çok sevdiğinizin farkında ve bilincindeyiz. Güzel günlerinizde güneşe gülümseyerek devam etmek sizinde hakkınız. Gözlük camlarınızdaki çizilmelerin ışık parlamalarına sebebiyet vermesinden dolayı gözlerinizde puslu görme, kızarıklık ve baş ağrısına sebebiyet verir. Adresimize gönderebileciğiniz güneş gözlüğünüzün camlarını yenileyip bakımını yapabiliriz. 

Polarize güneş gözlüğü, camın içerisindeki bir film tabakasıdır. Cam hamur halinde, işlenmemişken camın içerisine konulur. Dış mekanda veya araba kullanırken oluşan yansıma ve parlamaları tek noktada toplayıp, ışığın geri yansımasını sağlayan özel bir film tabakaya sahip polarize camlarımızdan çok memnun kalacaksınız. 

Polarize güneş gözlükleri genellikle ışığa hassas gözleri olan yahut katarakt, miyop gibi lazerle göz ameliyatı geçirmiş kişiler için uygun bir seçimdir.


Camlarımızda herhangi bir diyoptri bulunmamaktadır. Dilerseniz gözlüğünüz ile mağazamıza gelirdiğinizde siz kahvenizi içerken yeni camlarınızın montajını gerçekleştiririz. Yada kargo aracılığı ile bize ulaştırdığınız gözlüğünüzün montajını gerçekleştirdikten sonra tekrar size kargolayabiliriz. Yani siz isteyin yeter. Base 6 ve 80mm çapın altındaki tüm çerçevelere uygundur. 


  • Marka:Çarşı Optik
  • Model:Yeşil Polarize Güneş Gözlüğü Camı
  • Garanti:0
  • Özellikleri:CR39 Organik B6-80
  • Etiket:aynalı cam,güneş gözlüğü camı,polarize cam,mavi aynalı,yeşil aynalı,gümüş aynalı,aynalı güneş gözlüğü camı
Görüntülenme Sayısı :2715
Top