Valeron Titanium V1300 c3 Polarize Polycarbon Erkek Güneş Gözlüğü

249,00 TL


Çerçeve Malzemesi : Titanium

Çerçeve Rengi : Sarı 

Sap Rengi : Sarı Kahverengi  

Cam Rengi : Kahverengi Polarize Polycarbon


Çerçeve Ekartmanı : 59mm

Köprü Genişliği : 18mm

Sap Uzunluğu : 135mmÜSTELİK YEDEK CAMLARIYLA BİRLİKTE!
POLYCARBON CAMLAR  Mineral camlara ve CR-39 organik camlara göre kırılmaya çok daha dirençli camlardır. Polikarbonat Camlar normal organik camlara göre darbelere karşı 12 kat daha dayanıklıdırlar. Boş zaman aktivitelerinde, çalışırken ve spor faaliyetlerinde en iyi korumayı sağlar. Aşınmaya dirençli kaplama yapıldığında çok uzun süre kullanılabilir. % 99 UV koruma sağlar ve çok hafiftirler.Polarize güneş gözlüğü, camın içerisindeki bir film tabakasıdır. Cam hamur halinde, işlenmemişken camın içerisine konulur. 

Dış mekanda veya araba kullanırken oluşan yansıma ve parlamaları tek noktada toplayıp, ışığın geri yansımasını sağlayan özel bir film tabakaya sahip polarize gözlüklerimizden çok memnun kalacaksınız. 

Polarize güneş gözlükleri genellikle ışığa hassas gözleri olan yahut katarakt, miyop gibi lazerle göz ameliyatı geçirmiş kişiler için uygun bir seçimdir.

Cam temizleme spreyi hediyesi ile!


  • Marka:Valeron
  • Model:Valeron Titanium V1300 c3 Polarize Polycarbon Erkek Güneş Gözlüğü
  • Garanti:2 YIL
  • Özellikleri:Aynı gün ücretsiz kargo.
  • Etiket:büyükçekmece,buyukcekmece,çarşı,carsi,optik,gözlükçü,gozlukcu,gözlük,gozluk,güneş gözlüğü,gunes gozlugu,optik çerçeve,optik cerceve,numaralı gözlük,numarali gozluk,optik gozluk,optik gözlük,kontakt lens,lens,renkli lens,numarali lens,numaralı lens,mimaroba,sinanoba,tepecik,beykent,beylikdüzü,beylikduzu,yeni sezon,kaliteli gozluk,kaliteli gözlük,kampanya gözlük,kampanya gozluk,polarize gözlük,polarize gozluk,polarize güneş gözlüğü,polarize gunes gozlugu,antirefle,çocuk gözlük,cocuk gozluk,çocuk güneş gözlüğü,cocuk gunes gozlugu,kırılmaz gözlük,kirilmaz gözlük,göz kapama,goz kapama,göz kapama bandı,goz kapama bandi,göz kapama bezi,goz kapama bezi,göz tembelliği,goz tembelligi,ambliyopi,gözlük tamiri,gozluk tamiri,gözlük kaynağı,gozluk kaynagi,göz önünde,goz onunde,blue cam,blu cam,koruyucu cam,numaralı polarize,numarali polarize,numaralı güneş,numarali gunes,numaralı güneş gözlüğü,numarali gunes gozlugu,sgk anlaşmalı,sgk anlasmali,sgk anlaşmalı gözlükçü,sgk anlasmali gozlukcu,antifar cam,blue ray,blue ray cam,blue ray gözlük camı,hidrofobik cam,hydrofobic cam,trend gözlük,trend gozluk,gözlük kılıfı,gozluk kilifi,gözlük aksesuarı,gozluk aksesuari,bayan güneş gözlüğü,bayan gunes gozlugu,erkek güneş gözlüğü,erkek gunes gozlugu,yuvarlak gözlük,yuvarlak gozluk,retro gözlük,retro gozluk,vintage gözlük,vintage gozluk,progresive cam,progresive gozluk cami,progresive gözlük camı,progresive gözlük,bifokal cam,bifokal gözlük,bifokal gozluk,iki gözlük,iki gözlük birarada,progresiv cam,progresiv gozluk cami,progresiv gözlük camı,progresiv gözlük,valeron,valeron güneş gözlüğü,valeron polarize güneş gözlüğü,valeron erkek güneş gözlüğü
Görüntülenme Sayısı :3910
Top